Navigácia

Obsah

Otvorenie Materskej školy v Rajčanoch od 15.6.2020

Typ: ostatné
Obec Rajčany ako zriaďovateľ Materskej školy v Rajčanoch oznamuje zákonným zástupcom, že Obec rozhodla o otvorení materskej školy od 15.06.2020.

Prevádzka materskej školy bude od 06.30 hod. do 12.30 hod. Je nevyhnutné, aby sa rodičia oboznámili s podmienkami otvorenia materskej školy.  

Tlačivo  (písomné vyhlásenie - príloha č. 2) je možné podpísať pred prvým nástupom dieťaťa v MŠ, prípadne stiahnuť z internetu a priniesť už vypísané.

Dôrazne žiadame rodičov, aby sa zdržiavali  v areáli materskej školy len na čas nevyhnutne potrebný na odovzdanie a prevzatie dieťaťa.

Dieťa aj rodič musí mať pri vstupe do priestorov materskej školy na tvári rúško. Jedno náhradné rúško je potrebné dať dieťaťu aj do skrinky (podpísané v hygienickom obale). Pred vstupom do budovy MŠ je povinnosť dezinfekcie rúk. Pri výchovno-vzdelávacom procese v interiéri aj exteriéri materskej školy deti rúško nebudú nosiť.

V prípade podozrenia na ochorenie (nielen COVID-19) materská škola dieťa nepreberie. Zákonný zástupca dieťaťa je povinný informovať riaditeľku MŠ v prípade, že u dieťaťa je podozrenie alebo potvrdené ochorenie na COVID-19 vrátane karantény.

Platí prísny zákaz nosenia hračiek z domu.

LINK - tlačivá a dokumenty:

https://www.minedu.sk/rozhodnutie-ministra-materske-skoly-zakladne-skoly-centra-volneho-casu-a-zakladne-umelecke-skoly-9-6-2020/

Rozhodnutie zriaďovateľa o otvorení MŠ

 

 


Príloha

Vytvorené: 11. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 11. 6. 2020 8:06
Autor: Správce Webu